אורי מדבר הרבה יותר ממך // מיק

ארז שלנו .כולנו מתכנסים כאן יחדיו אחת לשנה על מנת לקיים אתך שיחה משותפת.

הגעגועים אליך גדולים מאד. הגעגועים לעצות שלך. הגעגועים למדריך שבך. הגעגועים לעידוד שלך. וכאשר הגעגועים גדולים הכאב גדול.

מצד שני הספקת להשפיע עלינו עמוקות ונתת לנו עצות וכלים לכל החיים. הגיל שלי גדול יותר מכפלים מגילך , ואני לומד ממך וגאה כאשר אני מגלה אצלי התנהגות אשר וודאי היית ממליץ עליה. אתה דוגמא ומופת לכל כך הרבה חברים שהם עצמם יכולים לשמש מופת לאחרים.

כפי שאמר לי ר , חברך לנפש ועתה חברנו לנפש : הדבר החשוב ביותר שניתן לקחת מארז היא כוחה של הצניעות שמסתירה מאחוריה יכולות מדהימות ברוח ובמעש.

וכפי שסיפר לי 'חפש': יש לך תמיד זמן לעזור לאחרים כאשר כולם לחוצים מאד. העזרה לאחר היא אצלך עניין של מה בכך ומובנת מאליה.

ארז שלנו , יצירת המופת הגדולה ביותר שלך , אורי בן השלוש , הוא ילד חכם מאד , סקרן מאד , מאד שמח וחייכן גדול. באלה הוא דומה לך כמו שתי טיפות מים. את זה כבר גילינו כאשר היה קטן.

הוא מדבר הרבה יותר ממך ומירב אף נאלצה להמציא מנעול דיבור וירטואלי. אולם בדומה לך , כל מה שהוא אומר חכם ומעניין ומקורי. הוא כנראה מקבל הדרכה ממך מלמעלה.

אתה אוהב ילדים. בכל מקום. אתה אוהב להעניק להם מן החכמה והכישורים שלך בשפתם ולגרום להם אושר. החל מאתמול ילדים יוכלו לשחות בבריכת שחיה נהדרת הקרויה על שמך. אנא ארז , השרה מלמעלה את ההרמוניה המיוחדת שהייתה לך עם המים ועם הגלים כך שילדים יוכלו לומר בגאווה : אני שוחה בסגנון ארז- או כפי שאמר לי שצ : משתלב בהרמוניה עם הגל .

אני רוצה לומר לך שוב: אנו אוהבים אותך מאד מאד מאד , ומחבקים אותך חזק.

שלך בשמי ובשם כל האוהבים אותך וכל הילדים בעולם

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

"הזמן הוא זמן של כפור"

7 שנים בלעדיך ארזי שלי, בצל הקורונה (12.3.2020) אל מוקירי ארז, נאלצנו לבטל את האזכרה ב-12.3.2020 בשעה עשר בבקר, בגלל הקורונה שהחלה לצבור תאוצה, בגלל מזג האוויר הסוער שהיה צפוי ובגלל השבתת הלימודים בב

ימים אחרים, ימים של סגר ובידוד // אביבה מגנום דודתו של ארז

7 שנים בלעדיך ארז (12.3.20) כבר חודשיים כמעט שאנו מזמזמים בזום חוגגים ומתאבלים בזום בין קרבה לריחוק בלי נישוק ובלי חיבוק הרצאות שיעורים ומפגשים מרצים מנחים ומאזינים. ואתמול יום זיכרון. ב20:30 הצטרפתי